Hírek, újdonságok

Büszkék vagyunk a Gyermelyi csapatára akik immáron negyedik alkalommal futották körbe a Balatont. A lelkes társaság 19:15:31-es idővel teljesítette a 210 kilométeres távot,  így az 5-13 fős csapatok kategóriájában az 1252 induló csapatból a 216. helyen értek célba.

És ki ne mondhatná el jobban, hogy milyen is volt a verseny mint egyik kollégánk, aki a csapat tagja volt.

"Május első hétvégéjén,  17. alkalommal került megrendezésre Közép-Európa leghosszabb futóversenye, az Ultrabalaton. Idén rekord számú futni és biciklizni vágyó vágott bele csapatban és egyénileg is a tókerülésbe. Gyermelyi csapatunkkal, már a negyedik alkalommal álltunk rajthoz. Viccesen, nevetve szoktuk mondani az UB szlogenét a verseny előtt: „Csak egy kör…!” Verseny közben: „Pedig jó ötletnek tűnt…” És a végén fáradtan ugyan, de büszkén nézve egymásra „Megcsináltuk!” Az idei táv 210 km volt, amit 19 óra 15 perc 31 másodperces idővel teljesítettünk. A csapat tagjai a vállalatcsoport több területéről érkeztek. A kereskedelem, a logisztika, a malom, a takarmánygyár, a növénytermesztés mellett három erdélyi kollégánk is velünk tartott. Voltak, akik eddig  személyesen nem ismerték egymást, ami pár röpke nap alatt megváltozott. A közös élmény, a cél, egymás segítése összekovácsolta a csapatot, ami egy életre szóló élmény marad számunkra! Külön szeretnénk megemlíteni a biciklis és autós segítőinket is! Nélkülük nem ment volna! És mi is mutathatná meg jobban a csapatszellemet és az egymás iránti megbecsülést, mint az, hogy a verseny utáni koccintásnál az egyik futó kollégánk, lemondva a megérdemelt díjáról, biciklivel kísérő kollégájának a nyakába akasztotta az érmét! Igazi csapatmunka volt! Köszönöm, hogy a részese lehettem! Mert, Minden jó, ha Gyermelyi!”

Reméljük jövőre is hírt adhatunk a Gyermelyi futócsapatáról! Ezúton gratulálunk minden résztvevőnek!